KONST / Litografier / Färglitografi 10559077
nr 1055 9077
Färglitografi
Alvar, komposition, 26/150, signerad, 51x72
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 september 2016
kl 19:58:49
6/9 13:41:13
100 kr
12/9 19:09:53